Fibreplex

Fibreplex

Seznamte se, Fibreplex.

Neuplynul ještě ani rok od doby, co k nám dorazil malý zázrak Olaplex a už tu máme další senzaci – ještě šetrnější zbůsob zesvětlení, tentokrát s názvem Fibreplex.

A o co se jedná tentokrát? Dalo by se říct, že Fibreplex je vlastně takovým vylepšením již zmiňovaného Olaplexu. Stejně jako Olaplex, i Fibreplex je látka, která se přidává do barvy nebo zesvětlovače a díky svým vlastnostem chrání vlas před poškozením a jeho následným lámáním. Fibreplex však umožňuje zesvětlovat a odbarvovat o ještě více odstínů, než doposud. Kadeřník vám tak může vlasy bez obav zesvětlovat a to i v případech, že by se do intenzivnějšího barvení jinak nepouštěl.

Na rozdíl od Olaplexu pak zesvětlování Fibreplexem probíhá ve třech krocích a má proto tři různé fáze: Tou první je samotné přidání Fibreplexu do barvy nebo zesvětlovače, který se nechá působit stejně, jako obvykle. V téhle fázi dochází k samotnému posilování vlasu, takže už po prvním kroku ucítíte viditelný rozdíl v kvalitě vlasů. Druhým krokem je aplikace Fibreplexu na umyté vlasy. Zpravidla se nechává působit 5-10 minut, následuje opláchnutí a vlasy se dále upravují jako obvykle. Třetí fáze se pak skládá z domácí péče. Fibreplex si odnesete domů a používáte ho stejně jako masku dvakrát týdně při mytí vlasů. Až tak jednoduché to je!

Největší výhodou Fibreplexu je však právě fakt, že vlasy nejen chrání před oslabováním, ale oslabené vlasy dokonce uzdravuje. Takže ačkoliv při klasickém barvení chtě nechtě k oslabování vlasů dochází, s Fibreplexem vám poničené vlasy nehrozí, právě naopak. Vlasy jsou už na první pohled lesklejší a na dotek pevnější. A rozčesávání? To jde prakticky samo!