Profiber

Profiber

PROGRAM CELKOVÉ REGENERACE VLASŮ PRO FIBER

Všechny hlavní problémy vlasů jako roztřepené konečky, vymývání barvy vlasy, které nejsou hladké na dotek a bez lesku, souvisí s jedinou příčinou: poškození a zcitlivění vlasů. V současnosti však existují převážně specifická řešení zabývající se důsledkem, nikoliv příčinou problému, a dokonce většina produktů vlasové péče se z vlasového vlákna vytrácí po prvním umytí doma a pocit z vlasů je opět jako předtím.

PRO FIBER je první regenerační ošetřující program dlouhotrvající vlasové péče, jenž je iniciovaný v salonech a který je možné reaktivovat doma s dlouhotrvajícím efektem, který tady ještě nebyl! PRO FIBER je výsledkem jedinečného závazku výzkumu L´Oréal: vytvořit vlasovou péči s dlouhotrvajícími účinky tak, aby splnila jednu z největších požadavek žen: mít krásné a zdravé vlasy.

PRO FIBER PROGRAM
Celý program regenerace vlasů PRO FIBER začíná službou v salonu. Služba PRO FIBER je doporučená na míru po vykonání kompletní diagnostiky vlasů, na základě které může náš kadeřník správně určit stupeň poškození a doporučit adekvátní péči (stupeň 1,2 nebo 3). Ihned po ošetření vypadají konečky, jakoby byly čerstvě ostřihané. Vlasové vlákna jsou jako nové, jakoby nikdy nebyly poškozené. A to od kořínků až po konečky.
Reaktivace látek pokračuje používáním produktů pro domácí péči. Ta zachová výsledek služby až po dobu 4 umytí. Po každém 4. umytí seaplikuje aktivátor. Ten prodlouží výsledek celé péče až po dobu 6 týdnů.