Novinky

Serioxyl

Řídnutí vlasů je jeden z nejrozšířenějších vlasových problémů. Právě proto L´Oréal Professionnel přináší převratné řešení v boji proti řídnutí vlasů. Serioxyl je profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasu a stimulaci vlasové pokožky.

Žehlička steampod na domácí používání

Po úspěchu původní žehličky Steampod, Rowenta ve spolupráci s L´oréal Professionnel právě vydala nejnovější generaci: Steampod 2.0 Retail white.

Luxusní profesionální žehlička na vlasy SteamPod 2.0 Retail white v kombinaci vyského tlaku páry a Pro-Keratin technologie, pomáhá zkrotit krepatné a nepoddajné vlasy, zanechává je hedvábně hladké, lesklé, jemné a zároveň je chrání před teplem. Systém Steampod je dokonalý pro hloubkovou obnovu a uhlazení vlasů vyvinutý ve spolupráci s předními odborníky. Jedině parní systém Steampod poskytuje vlasům kompletní péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna. Hlavní předností a inovací je vysoký a plynulý proud páry s neuvěřitelnou účinností 3,5g vodní páry za minutu. Pára aktivuje jedinečnou technologii obsaženou v produktech Steampod.  Vzhledem k ultra-ergonomickému designu je žehlička Steampod tenčí a lehčí, což zaručuje neomezené možnosti při stylingu. S žehličkou můžete vlasy rovnat i tvořit lesklé lokny.

Fibreplex

Seznamte se, Fibreplex.

Neuplynul ještě ani rok od doby, co k nám dorazil malý zázrak Olaplex a už tu máme další senzaci – ještě šetrnější zbůsob zesvětlení, tentokrát s názvem Fibreplex.

 

Homme-Cover 5'

Cover 5' je určen mužům, kteří chtějí zakrýt své bílé vlasy přirozeným a diskrétním způsobem bez nustnosti radikální změny.

Vitamino color

Řada Vitamino Color A∙OX přináší i novou službu v salonu TOP COLOR, kterou doporučujeme absolvovat po každém barvení. Kombinace unikátních produktů ve třech krocích zregeneruje a posílí vaše barvené vlasy, obalí je voděodolným filtrem a zafixuje barevné pigmenty, aby nemohli opustit vlasové vlákno. Zajistíte si tak dlouhodobě intenzivní, sytou a zářivou barvu vlasů.

Profiber

PRO FIBER je první regenerační ošetřující program dlouhotrvající vlasové péče, jenž je iniciovaný v salonech a který je možné reaktivovat doma s dlouhotrvajícím efektem, který tady ještě nebyl! PRO FIBER je výsledkem jedinečného závazku výzkumu L´Oréal: vytvořit vlasovou péči s dlouhotrvajícími účinky tak, aby splnila jednu z největších požadavek žen: mít krásné a zdravé vlasy.

STREAMPOD

V roce 2012, po 5 letech výzkumu a získání 8 patentů, L’ORÉAL PROFESSIONNEL ve spolupráci se značkou Rowenta Salon přišel s novou revolucí v oblasti služeb péče a stylingu – s parní uhlazující žehličkou pro kadeřnické salony STEAMPOD.

Nová Essensity

Objevte naší první permanentní barvu bez amoniaku s phytolipid technologií.Skutečná barva,přirozená intenzita a čistá hebkost.

3D MEMSIOM

3DMENSION je první značka přípravků Schwarzkopf Professional 100% navržená speciálně pro muže.

Inoa-barva budoucnosti zn. Loreál

  • bez nežádoucí vůně, bez amoniaku
  • optimalní šetrnost k vlasové pokožce
  • optimální respekt v klasovému vláknu
  • krytí až do 100% bílých vlasů
  • nekonečná barevná síla